Zkušení ortodontisty vám pomohou

Nejsou příjemné na nošení, ale přesto dokážou neuvěřitelně pomoct. Řeč je o rovnátkách, které jsou postrachem snad každého, kdo má problémy se svým chrupem. Přitom ortodoncie Praha https://petrortho.cz/ je tak zajímavý obor, že by byla škoda se do něj nějakým způsobem nezapojit. Tohle je však třeba brát s nadsázkou, neboť do tohoto oboru se můžete zapojit jenom tak, že do něj zainvestujete peníze, a to skrze korekční pomůcku, která vám srovná chrup do ideálního stavu.zažloutlé zuby

Efektivní korekce pro všechny

Chtěli byste si užívat krásného úsměvu, ale obáváte se toho, že rovnátka vám budou úsměv jenom kazit? Jestli na tohle nemáte jasný názor, pak vám určitě přijde vhod zjištění, že co způsob korekce, to naprosto jiné estetické vlastnosti. To znamená, že k dispozici máte hned několik variant, které z hlediska vzhledu a estetiky můžete zvolit:

  • Klasická pevná rovnátka = Nejméně vzhledná, nehodí se pro ty, pro které je důležitý krásný úsměv bez jakýchkoliv vad, navíc jsou poměrně nepohodlná a nelze je sejmout.
  • Snímatelná rovnátka klasického vzhledu = Jsou o něco pohodlnější, neboť je možné je snímat, avšak stále jde o velmi neesteticky vypadající pomůcky.
  • Invisalign = Jedná se o takzvaná neviditelná rovnátka, která mají tu výhodu, že jsou nejenom velmi pohodlná, ale také jsou na tom esteticky mnohem lépe než přechozí modely.
  • Fixní rovnátka s DAMON zámky = Modernější varianta klasických fixních rovnátek, přičemž výhoda tkví v rychlejší léčbě
  • Fixní lingvální rovnátka = Nejdou vůbec vidět, avšak jsou ze všech nejdražší, nicméně pro někoho se zájmem o maximálně estetický vzhled je tohle super volba.

toothbrush-160505_640
Je zřejmé, že čím jsou rovnátka estetičtější a rychlejší, tím je celá léčba finančně náročnější. Pro někoho to však nemusí být problém, a proto se takový člověk rozhodne zainvestovat i větší obnos peněz, než v případě jiných pacientů.