Poznáte, že máte doma poklad?

Je známým faktem, že žena je spokojená a šťastná neboli úplná, když má po svém boku partnera, který o ni důkladně pečuje a váží si ji. Jak ale poznat, jestli muž, se kterým žijete splňuje vše, co se od vašeho největšího pokladu v životě očekáváte?
znak supermana

..1         UMÍ MANIPULOVAT S PENĚZI

Tím samozřejmě nemáme na mysli to, že je umí rozhazovat pro potřeby a touhy své ženy, ale naopak – hospodařit tak, jak to vaše finanční situace vyžaduje. Jestli máte doma chlapa, kterého prioritou je zabezpečit vás i po finanční stránce, máte to s ním prakticky vyhráno. Postarat se o všechny výdaje, splátky, nezbytné finanční resty, by mělo být vždy na prvním místě. A když vám ve vašem rozpočtu zůstane i nějaká koruna na dopřávání si „luxusu“, co víc si můžete přát.

..2         OCHOTA JAKO JEHO DRUHÉ JMÉNO

Není nad takovou vzácnost, jakou je ochotný přístup vašeho partnera. Když víte, že se nikdy nemusíte doprošovat, nutit ho a naznačovat mu, aby udělal to, co by vám zjednodušilo práci a život. Mít vždy láskyplné rozhodnutí, že to udělá rád a hlavně pro vás, dnes vůbec není typické. Proto si chlapa, který vám splní vše, o co ho poprosíte važte a rozhodně neberte jako samozřejmost!

..3         HODNÝ K LIDEM – ZA VŠECH PODMÍNEK

Bohužel není typické, že je každý člověk schopný pomoct lidem (i těm cizím), pokud to v dané chvíli potřebují. Všímat si dění kolem sebe a snažit se za všech okolností pomoci i někomu, koho neznáte, je vlastnost, která se vám u vás doma bude hodit po zbytek života. Chlap, který hledí na to, aby si lidi pomáhali vás nikdy nenechá ve štychu, vždy vám bude nápomocný a jeho hodná povaha vám zaručí, že s ním budete vždy v bezpečí a žít si jako v pohádce.
polibek při západu slunce

..4         PROJEV LÁSKY NA DENNÍM POŘÁDKU

Samozřejmě, že vám nemusí psát milostní dopisy, vymýšlet básničky nebo denně číst manželský slib, ale projev lásky, by měl být u muže vůči ženě vždy na denním pořádku. Bohatě postačí, když vám dá na procházce ruku, po příchodu domů vás obejme a dá vám pusu a minimálně jednou v průběhu dne vám řekne, jak moc vás miluje. I po letech vztahu se musí láska mezi vámi udržovat a díky těmto maličkostem, ve vás přetrvá navždy.